מצאנו 0 results. View results
חיפוש מתקדם
הצג אפשרויות חיפוש נוספות
we found 0 results
Your search results

מכירת נכס

Posted by daniel on מאי 28, 2014
| 0

מתכננים לקנות דירה/ בית? מזל טוב! מכירת נכס היא אחת העסקאות הגדולות שתעשו בחייכם. עסקה כל כך משמעותית זו חשוב שתתבצע באופן המקצועי ביותר וללא טעויות. כל טעות עולה כסף והרבה. איך מבצעים עסקת נדל"ן בצורה הנכונה ביותר? איך מוכרים דירה או בית בהצלחה מקסימאלית? לשם כך אנחנו כאן!

תהליך מכירת דירה הינו תהליך הכולל משימות רבות. מתווך דירות מקצועי יערוך בירור רציני החל משלב הבנת המניעים למכירה, בירור הצרכים והציפיות ועד מעבר ומציאת הנכס הבא שאנו מחפשים. לא פעם אנו מוצאים עצמנו זקוקים לסיוע בהחלטות פיננסיות, התלבטויות שעולות, עזרה מול אנשי מקצוע (עו"ד, שיפוצניקים לשדרוג הנכס) ועוד. מתווך מיומן ואנושי יעניק לנו את התחושה כי אנו "בידיים טובות". בסופו של דבר מתווך נדל"ן מהווה עבור מוכרי נכסים מנהל תהליך מכירת דירה או בית מתחילתו ועד סיומו המוצלח.

מוכר פוטנציאלי עלול לבזבז זמן רב בהצגת ביתו מול קונים רבים שאינם רלבנטיים לגביו. מדובר בטריחה רבה וסיזיפית וכמובן זמן יקר המבוזבז לריק. מתווך נדל"ן יביא אליכם בתאום מראש רק את הלקוחות הרלבנטיים. מעבר לכך, המתווך יארגן את הביקורים בזה אחר זה באותו יום, וכך ירכז את האופציות לטווח של ביקורים של מספר מתעניינים שעה-שעתיים באותו יום ולא באופן מפוזר, המבזבז זמן יקר.

מספר ערוצי הפרסום האפשריים לבעלי נכסים מוכרים הינו רב ועצום. מוכרים מן השורה אינם בקיאים במימוש מקסימאלי של המדיה מה עוד שעלויות הפרסום הן גבוהות ביותר. ניתן לפרסם נכסים למכירה בעיתונות הארצית, במקומונים, באתרים שונים באינטרנט, בשילוט ע"ג הבית ובלוחות מודעות. מתווך מקצועי רוכש באופן שוטף חבילות פרסום במגוון רחב של ערוצים, עושה בהם שימוש מושכל לקידום המכירות. השלטים שיציב על הנכס יציינו את מספר הטלפון שלו ויאפשר למוכר פרטיות לא כל שכן אם בעל הנכס יפרסם באופן עצמאי. מומחה נדל"ן רציני הינו בעל אתר אינטנרט בלעדי משלו ושם בנוסף לטיפים מקצועיים מוצגים נכסים למכירה. אתרים אלו זוכים לקידום ברחבי גוגל. מכאן שהחשיפה שתוענק לנכס שלך דרך משדר נדל"ן תהיה רחבה ורצינית לעין ערוך מאשר חשיפה רגילה.

אנו מזמינים אתכם למשרדנו לקבלת ייעוץ חינם לצורכי מכירה או השכרה של נדל"ן.

השאירו תגובה

כתובת האי מייל שלך לא תפורסם

  • חיפוש מתקדם

    הצג אפשרויות חיפוש נוספות
  • לאפס את הסיסמה

Compare Listings